СРОЧНО! Коли довжина пружини 14 см, сила пружності дорівнює 20 Н, а коли довжина пружини 18 см,

сила пружності дорівнює 60 Н. Яка довжи- на недеформованої пружини? Чому дорівнює жорсткість пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Грузд Лера.

Ответ:

0. 6 H

K=40 H mД x =1.5 cm =0.015m

Найти

F-?

Решение

F=Дm*K =0.015 - 40= 0.6 H