Знайдіть проекцію сили, що діє на тіло масою 500 кг, якщо швидкість змінюєтся за законом u=20-2t


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинова Алина.

Ответ. F=m*a; a=d2(x(t)0/dt^2; a=2; F=500*2=1000;