Під час електролізу розчину мідного купоросу CuSo4, було виконано роботу А=2 кВт • год. Визначте,

яка маса міді виділилася, якщо напруга на затискачах електричної ванни U=6 B.

Ответы на вопрос

Отвечает Совина Юлия.

A=2 кВт*ч=2000*3600=72*10^5 Дж  A=q*U   m=k*q=k*A/U=0,33*10^-6*72*10^5/6=0,396 кг