брусок масою 4 кг рівномірно переміщують по горизонтальному столу з силою 8 ньютонів якою буде сила

тертя якщо брусок покласти вантаж масою 6 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Леушкин Эмиль.
Fₓ-?
m₁=4кг
m₂=6кг
F=8Н
F=μm₁g
μ=F/m₁g=8/40=0,2
Fₓ=μ(m₁+m₂)g
Fₓ=0,2*10*10=20H