Брусок масою 4 кг рівномірно переміщують по горизонтальному столу силою 8Н. Якою буде сила тертя,

якщо на брусок покласти вантаж масою 6 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.

Fₓ-?

m₁=4кг

m₂=6кг

F=8Н

F=μm₁g

μ=F/m₁g=8/40=0,2

Fₓ=μ(m₁+m₂)g

Fₓ=0,2*10*10=20H