Який опір має мідний дріт довжиною 10м і плщею поперечного перерізу 0,17мм квадратних


Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Виктория.

R=pl/S

p- удельное сопротивление, у меди 0,017 (Ом•мм^2)/м

R=0.017*10/0.17=1 Ом