обчисліть число молекул газу в балоні об'ємом 0,2 м^3 за температури 120°С, якщо тиск газу

становить 20 кПа​

Ответы на вопрос

Отвечает Довлекаев Роман.

уравнение Менделеева-Клапейрона:

PV=vRT

v=PV/RT

v=N/Na

N/Na=PV/RT

N=PVNa/RT=20000*0.2*6.02*10^23/(8.31*(120+273))=7.4*10^23