Ідеального газу надали 2000 Дж теплоти.Як змінилася його внутрішня енергія, якщо він виконав роботу

600Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Женя.

Q=2000Дж

A⁾=600Дж

ΔU-?

по первому закону термодинамики

Q=ΔU+A⁾

отсюда

ΔU=Q-A⁾

U=2000-600=1400Дж =1,4кДж-

внутренняя энергия газа увеличилась на 1,4кДж