Тідо масою 2 кг рухається під дією двох перпендикулярних сил 8 і 15 Н із прискоренням


Ответы на вопрос

Отвечает Гараклова Яна.

a=sqrt(F1^2+F2^2)/m=sqrt(8^2+15^2)/2=8,5 м/с2