Обчислити енергію і масу фотона, довжина хвилі якого відповідає рентгенівському випромінюванню з

довжиною хвилі 10-10м. А. 6,2∙10 3 еВ і 1,2∙10 -27кг. Б. 2,48∙10 4 еВ і 4,42∙10 -31кг. В. 1,24∙10 4 еВ і 2,21∙10 -31кг. Г. 3,1∙10 3 еВ і 2,21∙10 -27кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Лера.

E=h*c/L  m=E/c^2 Выбираем В)