Тіло плаває в гасі, повністю занурившись. Чому дорівнює маса тіла, якщо його об'єм становити 300см³

? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Эгор.

Сила Архимеда:

F ₐ = ρж*g*V

Вес тела:

P = m*g

По условию тело плавает, полностью погрузившись в керосин:

Fₐ = P

ρж*g*V = m*g

m = ρж*V = 800*300*10⁻⁶ = 0,240 кг    или   240 грамм