Визначити значення заряду,якщо під час його переміщення між двома точками з різницею потенціалів

2*10^3 В електричне поле виконало роботу 1,8*10^-8 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Коток Руслана.

q=A/U=1,8*10^-8/2*10^3=0,9*10^-11 Кл