Будь ласка поможіть Ємність конденсатора коливального контуру 8 мкФ частота власних коливань у

контурі 1 кгц.Якою є індуктивність котушки розв'язання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Виктор.

v=1/2*pi*sqrt(L*C)   L=1/4*pi^2*v^2*C=1/8*10^-6*10^6*4*10=3,1*10^-3 Гн