СРОЧНО ЛЮДИ!!! ПОДСКАЖИТЕ!Яку кінетичну енергію має автомобіль масою 3т, що рухається зі швидкістю

90 км\год?Решение и обьяснение​

Ответы на вопрос

Отвечает Колпаков Дима.

m=3т=3000кг, v=90км/ч=25м/с, Ек=?

Ек=mv²/2= 3000*25²/2= 937500Дж≈ 0.94МДж