Тіло масою 8 кг падає вниз з прискоренням 8 м/с2. Визначіть силу опору повітря


Ответы на вопрос

Отвечает Отамась Ирина.

В проекциях на 0у вверх уравнение сил ma=mg-F, F=m(g-a)= 8*(10-8)= 16 H