Тіло плаває у гліцерині так, що його занурена частина складає 60% від загального об’єму тіла.

Знайдіть густину тіла, якщо густина гліцерину складає 1250 кг/м3. Відповідь вкажіть у кг/м3. з розв`язком

Ответы на вопрос

Отвечает Спицын Макс.

По з.Архимеда и по условию po(гл)*0.6*V*g= po(тела)*V*g, откуда ро(т)=0.6*ро(гл)= 750 кг/м³ -ответ