СРОЧНО! З ДАНО! Тіло плаває у гліцерині так, що його занурена частина складає 60% від загального

об’єму тіла. Знайдіть густину тіла, якщо густина гліцерину складає 1250 кг/м3. Відповідь вкажіть у кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдов Максим.

Ответ:

750  кг/м³

Объяснение:

V₁=0,6V;

ρ=1250 кг/м³;

ρт    ?     P=Fa; ρт*V=ρ*V₁;  ρт=0,6*ρ=0,6*ρ=0,6*1250=750  кг/м³;