Якої швидкості набуло нерухоме тіло масою 500 г, якщо під дією сили 5 Н воно пройшло шлях 80 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

m=0.5 кг    F=5 H    s=0.8 м    v=?

===

a=F/m

s=v²/(2*a)=v²*m/(2*F)

v=√(2*F*s/m)=√(2*5*0.8/0.5)=4 м/с

=================================