2 лампи ввімкнено паралельно в мережу напругою 48 В .Знайти силу струму в кожній лампі, якщо опір

першої 600 Ом , а другої 400 Ом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Искендеров Эмиль.

Ответ:

I₁= 80 мА;    

I₂= 120 мА

Объяснение:

I₁=U/R₁=48/600=0,08 A=80 мА ток первой лампочки

I₂=U/R₂=48/400=0,12 A = 120 мА ток второй лампочки