яку роботу виконує під час пострілу сила тиску порохових газів, що даж на кулю? Маса кулі 9 г,

швидкість вильоту зі ствола 600 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Точилин Влад.

Ответ:

Объяснение: A=m*V^2/2=9*10^-3*600^2/2=1620 Дж