Дубовий циліндр має масу 0,49 кг та густину 0,7 г/cм3. Визначте його об'єм.


Ответы на вопрос

Отвечает Кешубаев Диас.

Ответ:

700см3

Объяснение:

m=p*V

V=m/p

0,49кг = 490г

V=490г / 0.7г/см3 = 700см3