При напрузі 120 В в електричній лампі за 0,5 хв витрачено 900 Дж енергії. Чому дорівнює сила струму

в лампі?

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.

Ответ:

Объяснение:

A=U*I*t

I=A/(U*t)=900/(120*30)= 0.25  Ампер