Яку роботу виконує газ, який ізобарно розширюється під тиском 0,3 МПа від об'єму 2л до 5л? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.

Ответ:0.6*10^3 Дж

Объяснение:

Дано:

р=0,3 МПа=0,3*10^6(10 в 6 степені)Па

дельта V=5-3=2л=2*10^-3 м3 (10 в -3 степені метрів кубічних)

Знайти А

Розв'язок

А=р*дельта V

А=0,3*10^6*2*10^-3=0,6*10^3(Дж)