На одному кінці нитки перекинутої через нерухомий блок ,висить вантаж масою 7 кг. З якою силою

треба тягти за другий кінець , щоб вантаж піднімався з прискоренням 1,2м/с(до квадрату) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидович Ирина.

Ответ:

F=8.4 H

Объяснение:

m=7 кг    a=1.2 м/с2    F=?

===

F=m*a=7*1.2=8.4 H

=======================