Чому дорівнює внутрішня енергія 5 моль одноатомного газу при температурі 27C?


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

Ответ:

U=18698 Дж

Объяснение:

v=5 моль   T=300 K   U=?

===

U=(3/2)*v*R*T=3*5*8.31*300/2=18698 Дж

==================================