Об'єм металевої деталі 0.05 м3 Густина гасу 800 кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Gryaznov Artem.

Ответ:

Объяснение:

Fa=p*g*V=800*10*0.05= 400 Ньютонов