Дам 15 балов! Через провідник, опір якого дорівнює 6 Ом, за 1,5 год пройшло 4500 Кл електрики.

Знайдiть напругу, прикладену до кiнцiв провiдник.

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхлисламов Булат.

Відповідь: U=4,8 B

Пояснення:

Дано

R=6 Ом

t = 5400 c

q= 4500 Kл

Знайти -U

U=I*R;

I=q:t=0,8 A

U=0,8*6=4,8 B