Яку напруженість має електричне поле зарядженого конденсатора ємність 20 мкФ становить 0,1 дЖ.

Знайти напругу на обкладках конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Софья.

Ответ:

W = 0.1 Дж

С = 20 мкФ

U = ?

W = \frac{q^{2} }{2C}

q^{2} = W * 2 C

q = \sqrt{W*2C} = \sqrt{0.1 * 2 * 20 * 10^{-6} }  = 2 мКл

U = \frac{q}{C}  = \frac{2 * 10^{-3} }{20*10^{-6} } = 0.1 * 10^{3} = 100 B

Объяснение: