електричний нагрівник підключений до мережі з напругою 220 В. Знайти опір нагрівника , якщо

потужність струму 4,4 А

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

Объяснение:

R=U/I=220/4,4=50 Ом