ПЛИЗ!!!!! ПОМОГИТЕ СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!! ДАМ ВСЕ СВОИ БАЛЛЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! РЕШИТЕ ЛЮБУЮ

ЗАДАЧУ 1.Куля масою m = 10 г, що летить зі швидкістю v = 800 м / с, потрапляє в дерево і поглиблюється на s = 10 см. Знайти силу опору дерева і час руху кулі в дереві, вважаючи цей рух рівноуповільненим. ИЛИ 2.Вантажівка на горизонтальній ділянці довжиною 300м розвиває постійну силу тяги 14.7кН. При цьому її швидкість збільшується від 36км/год до 54км/год. Знайдіть яка сила тертя діє на вантажівку якщо її маса 13т

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Татьяна.

Ответ:

Объяснение: m*V^2/2=F*S   F=m*V^2/2*S=0,01*640000/2*0,1=32*10^3 H

Отвечает Деев Серёжа.

я не знаю. Сам жду ответа