автомобіль маса якого 4т рушає з місця з прискоренням 1м/с2 Визначити силу тяги якщо коефіцієнт

опору рухові становить 0,03​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Дима.

Ответ:

Объяснение:

m*a=F-u*m*g   F=m*(a+u*g)=4000*(1+0,03(10)=5200 H

Отвечает Сухореброва Даша.

=5200.

Равняется = 5200