Нагривальний елемент що мае потужннисть 60V працюе пид напругою 120B який опирнагривального елемента


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Дарья.

Ответ:

R= 240 Ом

Объяснение:

P=60 Вт

U=120 B

R=?

P=U*I=U*U/R=U²/R ⇒ R=U²/P=120²/60= 240 Ом