Визначте зміну внутрішньої енергії газу який отримав кількість теплоти 4 кДж і виконав роботу 9 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Царева Юля.

Ответ: -5 кДж

Объяснение: За першим законом термодинаміки ΔU = Q - A. ΔU = 4 - 9 = -5 кДж