Багато БАЛЛІВ!!! Електродвигун розвиває потужність 1,5кВт. За скільки часу такий двигун виконає

роботу 3 МДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренко Алёна.

P=A/t

t=A/P

t=3 000 000/1 500=2 000 (c)