Електродвигун розвиває потужність 1,5 кВт. За скільки часу такий двигун виконає роботу 3 МДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Марина.

Ответ:

t=33,3мин

Объяснение:

P=1,5кВт =1500 Вт

A=3МДж=3000000 Дж

t-?

A=P×t → t=A/P=3000000/1500=2000

c=33,3 мин