Фізіка СРОЧНО ДАЮ 19 БАЛОВ 1 Визначити масу срібла, що була витрачена протягом 20 хв для

сріблення деталей при силі струму 12 А 2 Що відбувається з провідністю напівпровідників із зниженням температури? Виберіть одну відповідь:a. зменшується, а потім збільшуєтьсяb. зменшуєтьсяc. не змінюєтьсяd. збільшується

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошенко Илона.

Ответ:

Объяснение:

1) m=k*I*t=1.12*10^-6*12*20*60=0,016 кг=16 г  2)b