Куля масою 8 г що летить з початковою швидкістью 600м/с пробиває дошку наскрізь та вилітає з іншого

боку за 0,8 с.При цьому її швидкість зменшилась до 240 м/с.Знайти силу удара кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Ответ:

F=3,6 Н

Объяснение:

V₁=600 м/с

V₂=240 м/с

t=0,8 с        

F=?

A=F*S

A=Wк₁+Wк₂=m*V₁²/2-m*V₂²/2=m*(V₁²-V₂²)/2=1209,6 Дж

S=V₁*t+a*t₂/2,  V₂=V₁+a*t ⇒ a=(V₂-V₁)/t=(240-600)/0,8=-450 м/с² ⇒

S=600*0,8-450*0,8²/2=480-144=336 м

F=A/S=1209,6/336=3,6 Н