Визначте напругу на другій лампі , якщо на першій лампі вона становить 28В , на провіднику 16В, а

на всій ділянці 52В

Ответы на вопрос

Отвечает Старикова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

U=U1+U2+U3

U2=U-U1-U3=52-28-16=8 Вольт