6. Визначте ККД похилої площини завдовжки 1 м, по якій рівномірно піднімають вантаж.маса якого

дорівнює 2 кг, на висоту 20 см, прикладаючи уздовж площини силу 5 Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:

Объяснение:

кпд=m*g*h*100%/F*L=2*10*0,2*100%/5*1=80%