Через провідник протягом 15 хв тече струм 5а, і при цьому виділяється кількість теплоти 5 кДж?

Допоможіть!!Даю 30 балів,тільки допоможіть?

Ответы на вопрос

Отвечает Долганова Валерия.

Ответ:

R=0.22 Ом

Объяснение:

t=900 c (15 мин)     I=5 A    Q=5000 Дж    R=?

===

Q=I²*R*t ----> R=Q/(I²*t)=5000/(25*900)=0.22 Ом

=============================