Яка напруженість поля в даній точці якщо на заряд 2×10^-9Кл поміщений у неї діє сила 4×10^-6Кл


Ответы на вопрос

Отвечает Козичко Артём.

Ответ:

Объяснение:

E=F/q=4*10^-6/2*10^-9=2*10^3 Н/Кл