Як зміниться кінетична енергія автомобіля, якщо його швидкість зменшиться в 4 рази​


Ответы на вопрос

Отвечает Друзь Миша.

Fк= mv2/2

Наприклад маса 500 кг

Швидкість 20 м/c

Швидкість 2 = 20/4= 5 м/с

F1= 500 * 400/2 = 100 000 H

F2 500 * 25/2 = 6250 H

F1/F2 = 100 000H / 6250 H = 16

У 16 разів