СРОЧНО!!!Який шлях пройде автомобіль під час рівномірного руху протягом 2 год.,якщо він розвиває

силу тяги 900 H при потужності 30кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Makalich Denis.

Ответ:

Объяснение:

t=2 ч=7200с

F= 900H

N= 30кВт =30000 Вт

S=?

A=F*S

A=N*t  

F*S=N*t  

S=N*t/F=30000*7200 / 900= 240 километров