Який шлях проїде автомобіль під час рівномірного руху протягом 2 год , якщо він розвиває силу тяги

900 Н при потужності 30кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Вова.

Ответ:

Объяснение:

t=2 ч=7200с  

F= 900H  

N= 30кВт =30000 Вт

S=?

A=F*S

A=N*t

F*S=N*t

S=N*t/F=30000*7200 / 900= 240 километров