Автомобіль масою 2000 кг під час прямолінійного руху збільшив швидкість від 5м/с до 20м/с.Визначити

зміну імпульсу автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Снежана.

Ответ:

Объяснение:

dp=m*(V2-v1)=2000*(20-5)=30000 кг*м/с