На яку відстань можна перемістити тіло під дією сили 8H,виконавши роботу 16ДЖ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянова Карина.

Ответ: 40 м

Объяснение:

A=F t

t = A/F = 16/8 = 2 секунди

l = v t = 20 * 2 = 40 метрів

v = gt = 10*2= 20 м/с