З якою швидкістю кін може тягнути віз,прикладаючи силу 580 Н,якщо за хвилину аін виконує роботу

41760 Дж.Пж срочно дам 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхимец Евгения.

Ответ:

Объяснение:

N=A/t=F*V  VF=A/t*F=41760/60*580=1,2 м/с