Знайдіть внутрішню енергію 2 кмоль ідеального одно атомного газу,взятих за температури 300К


Ответы на вопрос

Отвечает Мурадян Карина.

Ответ:

Объяснение:

U=3*v*R*T/2=3*2000*8,31*300/2=7479*10^3 Дж