Визначити заряд на обладинках конденсатора елекроємністю 5 мкФ, якщо різниця потенціалів 300В


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Даня.

Ответ:

q=1,5 мКл

Объяснение:

q=C*U=0,000005*300=0,0015 Кл=1,5 мКл