сутегі молекулаларының орташа квадраттық жылдамдығы 800 м/с, ал тығыздығы 2,4 кг/м3 болса,онда оның

қысымы.

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Ответ:

512 кПа

Объяснение:

p=(ρv^2)/3

p=(2.4*640000)/3=512000 Па=512 кПа